Ada Masalı 5. Bölüm Fragmanı

Ada Masalı 5. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Ali Bilgin
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
13 Temmuz Salı
Oyuncular
İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz, Bedia Ener

Bu fragman 2.588 kez izlendi.

Ada Masalı Konusu

Ada Masalı; Ay Yapım imzalı, başrollerinde Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz'un yer aldığı romantik komedi türündeki televizyon dizisidir. 15 Haziran Salı 2021 tarihinde ilk bölümüyle Star TV'de yayınlanan dizinin senaryosu dizinin Yeşim Çıtak ve Yelda Eroğlu tarafından kaleme alınırken, yönetmenliğini ise Ali Bilgin üstlenmektedir.

Genç oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine toplayan Ada Masalı dizisinde Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz'un hayat verdiği Haziran ve Poyraz karakterlerinin sımsıcak aşk hikayesi izleyiciye aktarılacak. Haziran ve Poyraz birbirlerine çok zıt farklı karakterlerde iki gençtir. İlk karşılaşmada enerjileri tutmasa da hayat onların yolunu bir şekilde kesiştirir. Birbirleriyle asla anlaşacaklarına inanmasalarda aralarında doğan aşka engel olamazlar.

Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz'un başrollerini paylaşacağı Ada Masalı dizisinde İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz ve Bedia Ener gibi usta ve genç isimlerde rol alıyor.

Ada Masalı 15 Haziran 2021 Salı gününden itibaren her Salı saat 20:00'de Star TV'de...


Ada Masalı 5. Bölüm Özeti


Star TV ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Ada Masalı 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 13 Temmuz 2021, Salı akşamı yayınlanacak. Ada Masalı yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Yeşim Çıtak , Yelda Eroğlu tarafından kaleme alınan, İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz,Bedia Ener gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Ada Masalı dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Ada Masalı Oyuncuları

Bedia Ener
Bedia Ener
Bülent Çolak
Bülent Çolak
İpek Tenolcay
İpek Tenolcay
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Sadakatsiz 32. Bölüm Sadakatsiz32. Bölüm
 
192 kez izlendi.
Yasak Elma 112. Bölüm Yasak Elma112. Bölüm
 
110 kez izlendi.
Baht Oyunu 14. Bölüm Baht Oyunu14. Bölüm
 
950 kez izlendi.
Ada Masalı 14. Bölüm Ada Masalı14. Bölüm
 
1.015 kez izlendi.
İkimizin Sırrı 7. Bölüm İkimizin Sırrı7. Bölüm
 
1.795 kez izlendi.
Uzak Şehrin Masalı 2. Bölüm Uzak Şehrin Masalı2. Bölüm
 
3.104 kez izlendi.
İçimizden Biri 2. Bölüm İçimizden Biri2. Bölüm
 
1.890 kez izlendi.
Kardeşlerim 20. Bölüm Kardeşlerim20. Bölüm
 
2.184 kez izlendi.
Aşk Mantık İntikam 13. Bölüm Aşk Mantık İntikam13. Bölüm
 
3.608 kez izlendi.
Son Yaz 22. Bölüm Son Yaz22. Bölüm
 
2.032 kez izlendi.