Ada Masalı 3. Bölüm Fragmanı

Ada Masalı 3. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Ali Bilgin
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
29 Haziran Salı
Oyuncular
İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz, Bedia Ener

Bu fragman 2.906 kez izlendi.

Ada Masalı Konusu

Ada Masalı; Ay Yapım imzalı, başrollerinde Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz'un yer aldığı romantik komedi türündeki televizyon dizisidir. 15 Haziran Salı 2021 tarihinde ilk bölümüyle Star TV'de yayınlanan dizinin senaryosu dizinin Yeşim Çıtak ve Yelda Eroğlu tarafından kaleme alınırken, yönetmenliğini ise Ali Bilgin üstlenmektedir.

Genç oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine toplayan Ada Masalı dizisinde Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz'un hayat verdiği Haziran ve Poyraz karakterlerinin sımsıcak aşk hikayesi izleyiciye aktarılacak. Haziran ve Poyraz birbirlerine çok zıt farklı karakterlerde iki gençtir. İlk karşılaşmada enerjileri tutmasa da hayat onların yolunu bir şekilde kesiştirir. Birbirleriyle asla anlaşacaklarına inanmasalarda aralarında doğan aşka engel olamazlar.

Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz'un başrollerini paylaşacağı Ada Masalı dizisinde İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz ve Bedia Ener gibi usta ve genç isimlerde rol alıyor.

Ada Masalı 15 Haziran 2021 Salı gününden itibaren her Salı saat 20:00'de Star TV'de...


Ada Masalı 3. Bölüm Özeti


Star TV ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Ada Masalı 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 29 Haziran 2021, Salı akşamı yayınlanacak. Ada Masalı yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Yeşim Çıtak , Yelda Eroğlu tarafından kaleme alınan, İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz,Bedia Ener gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Ada Masalı dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Ada Masalı Oyuncuları

Bedia Ener
Bedia Ener
Bülent Çolak
Bülent Çolak
İpek Tenolcay
İpek Tenolcay
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Dünya Hali 1. Bölüm Dünya Hali1. Bölüm
 
2.113 kez izlendi.
Kahraman Babam 7. Bölüm Kahraman Babam7. Bölüm
 
380 kez izlendi.
Kazara Aşk 5. Bölüm Kazara Aşk5. Bölüm
 
669 kez izlendi.
Cam Tavanlar 7. Bölüm Cam Tavanlar7. Bölüm
 
1.832 kez izlendi.
Baş Belası 6. Bölüm Baş Belası6. Bölüm
 
1.361 kez izlendi.
Sen Çal Kapımı 46. Bölüm Sen Çal Kapımı46. Bölüm
 
2.964 kez izlendi.
Baht Oyunu 6. Bölüm Baht Oyunu6. Bölüm
 
3.890 kez izlendi.
Kahraman Babam 6. Bölüm Kahraman Babam6. Bölüm
 
1.173 kez izlendi.
Aşkın Tarifi 7. Bölüm Aşkın Tarifi7. Bölüm
 
2.851 kez izlendi.
Kalp Yarası 4. Bölüm Kalp Yarası4. Bölüm
 
4.488 kez izlendi.