Ada Masalı 24. Bölüm Fragmanı

Ada Masalı 24. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Ali Bilgin
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
01 Aralık Çarşamba
Oyuncular
İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz, Bedia Ener

Bu fragman 1.389 kez izlendi.

Ada Masalı Konusu

Ada Masalı; Ay Yapım imzalı, başrollerinde Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz'un yer aldığı romantik komedi türündeki televizyon dizisidir. 15 Haziran Salı 2021 tarihinde ilk bölümüyle Star TV'de yayınlanan dizinin senaryosu dizinin Yeşim Çıtak ve Yelda Eroğlu tarafından kaleme alınırken, yönetmenliğini ise Ali Bilgin üstlenmektedir.

Genç oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine toplayan Ada Masalı dizisinde Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz'un hayat verdiği Haziran ve Poyraz karakterlerinin sımsıcak aşk hikayesi izleyiciye aktarılacak. Haziran ve Poyraz birbirlerine çok zıt farklı karakterlerde iki gençtir. İlk karşılaşmada enerjileri tutmasa da hayat onların yolunu bir şekilde kesiştirir. Birbirleriyle asla anlaşacaklarına inanmasalarda aralarında doğan aşka engel olamazlar.

Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz'un başrollerini paylaşacağı Ada Masalı dizisinde İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz ve Bedia Ener gibi usta ve genç isimlerde rol alıyor.

Ada Masalı 15 Haziran 2021 Salı gününden itibaren her Salı saat 20:00'de Star TV'de...


Ada Masalı 24. Bölüm Özeti


Star TV ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Ada Masalı 24. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 01 Aralık 2021, Çarşamba akşamı yayınlanacak. Ada Masalı yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Yeşim Çıtak , Yelda Eroğlu tarafından kaleme alınan, İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz,Bedia Ener gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Ada Masalı dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Ada Masalı Oyuncuları

Bedia Ener
Bedia Ener
Bülent Çolak
Bülent Çolak
İpek Tenolcay
İpek Tenolcay
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

İyilik 13. Bölüm İyilik 13. Bölüm
169 kez izlendi.
Teşkilat 50. Bölüm Teşkilat 50. Bölüm
274 kez izlendi.
Tozluyaka 15. Bölüm Tozluyaka 15. Bölüm
557 kez izlendi.
Yargı 38. Bölüm Yargı 38. Bölüm
809 kez izlendi.
Duy Beni 14. Bölüm Duy Beni 14. Bölüm
447 kez izlendi.
Kardeşlerim 62. Bölüm Kardeşlerim 62. Bölüm
1.038 kez izlendi.
Kasaba Doktoru 19. Bölüm Kasaba Doktoru 19. Bölüm
1.073 kez izlendi.