Ada Masalı 13. Bölüm Fragmanı

Ada Masalı 13. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Ali Bilgin
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
14 Eylül Salı
Oyuncular
İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz, Bedia Ener

Bu fragman 1.862 kez izlendi.

Ada Masalı Konusu

Ada Masalı; Ay Yapım imzalı, başrollerinde Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz'un yer aldığı romantik komedi türündeki televizyon dizisidir. 15 Haziran Salı 2021 tarihinde ilk bölümüyle Star TV'de yayınlanan dizinin senaryosu dizinin Yeşim Çıtak ve Yelda Eroğlu tarafından kaleme alınırken, yönetmenliğini ise Ali Bilgin üstlenmektedir.

Genç oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine toplayan Ada Masalı dizisinde Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz'un hayat verdiği Haziran ve Poyraz karakterlerinin sımsıcak aşk hikayesi izleyiciye aktarılacak. Haziran ve Poyraz birbirlerine çok zıt farklı karakterlerde iki gençtir. İlk karşılaşmada enerjileri tutmasa da hayat onların yolunu bir şekilde kesiştirir. Birbirleriyle asla anlaşacaklarına inanmasalarda aralarında doğan aşka engel olamazlar.

Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz'un başrollerini paylaşacağı Ada Masalı dizisinde İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz ve Bedia Ener gibi usta ve genç isimlerde rol alıyor.

Ada Masalı 15 Haziran 2021 Salı gününden itibaren her Salı saat 20:00'de Star TV'de...


Ada Masalı 13. Bölüm Özeti


Star TV ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Ada Masalı 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 14 Eylül 2021, Salı akşamı yayınlanacak. Ada Masalı yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Yeşim Çıtak , Yelda Eroğlu tarafından kaleme alınan, İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz,Bedia Ener gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Ada Masalı dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Ada Masalı Oyuncuları

Bedia Ener
Bedia Ener
Bülent Çolak
Bülent Çolak
İpek Tenolcay
İpek Tenolcay
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Teşkilat 19. Bölüm Teşkilat19. Bölüm
 
1.057 kez izlendi.
Yargı 6. Bölüm Yargı6. Bölüm
 
1.677 kez izlendi.
Camdaki Kız 16. Bölüm Camdaki Kız16. Bölüm
 
1.079 kez izlendi.
Masumlar Apartmanı 43. Bölüm Masumlar Apartmanı43. Bölüm
 
1.029 kez izlendi.
Kardeşlerim 25. Bölüm Kardeşlerim25. Bölüm
 
1.383 kez izlendi.
Sadakatsiz 35. Bölüm Sadakatsiz35. Bölüm
 
1.264 kez izlendi.
Arka Sokaklar 600. Bölüm Arka Sokaklar600. Bölüm
 
366 kez izlendi.
Aşk Mantık İntikam 18. Bölüm Aşk Mantık İntikam18. Bölüm
 
1.704 kez izlendi.
Yalancı 6. Bölüm Yalancı6. Bölüm
 
1.108 kez izlendi.