Acil Aşk Aranıyor Fragmanı

Medyapım yapımcılığında çekilen Acil Aşk Aranıyor dizisi Show TV ekranlarında yayınlandı. Yönetmen koltuğunda Barış Kırımşelioğlu'nu gördüğümüz Acil Aşk Aranıyor dizisinin senaryosunu Gökhan Yorzum kaleme aldı.

İlk bölümüyle 15 Mart 2015 tarihinde Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Acil Aşk Aranıyor dizisi 25 devam etti ve 25 Kasım 2015 tarihinde final yaparak ekranlara veda etti.

Duygu Yetiş ve Serhat Teoman'ın başrollerini paylaştığı Acil Aşk Aranıyr dizisinin oyuncu kadrosunda Tamer Tıraşoğlu, Rojda Demirer, Gökhan Soylu, Serkan Öztürk, Sinem Uçar, Taner Barlas, Gözde Mukavelay, Emre Yanık, Sertan Erkaçan, Serenay Aktaş, Derya Alabora, Barış Aytaç, Çağrı Çıtanak ve Mehmet Çelik yer aldı.

Acil Aşk Aranıyor dizisi konusu

Doktorluğa yeni adım atan Nisan, işbaşı yapacağı gün heyecan doludur. Kendinden emin bir şekilde evinden çıksa da çok geçmeden her şey sarpa sarmaya başlar. Sokağa adımını atar atmaz ufak çaplı bir kaza geçirir. Kazaya karışan diğer kişi olan Sinan ile sıkı bir tartışmaya girse de zamanı kısıtlı olduğundan yoluna devam etmek zorunda kalır. Hastaneye gidince büyük bir şok yaşar çünkün evden çıkınca karşılaştığı Sinan'da aynı hastanede acil tıp uzmanlığı yapmaktadır. İkinci şoku Sinan'ın asistanı olduğunu öğrendiği an yaşar. Büyük sürpriz ilk günün ardından eve dönünce Nisan'ı beklemektedir. Sinan sadece aynı hastanede yer alan doktor değil aynı zamanda komşusudur. Kötü bir başlangı yaşayan Sinan ve Nisan istemeseler de sürekli karşı karşıya gelmekten kurtulamazlar. Karşılaştıklarında ise anlaşmaları söz konusu bile değildir. İkili kendilerini bitmek bilmeyen tatlı atışmaların iki tarafı olarak bulurlar. Aşka dönüşmeye meyilli bir ilişki yaşayan Sinan ve Nisan'ın profesyonelliği elden bırakmaması gereklidir zira her bir saniyenin büyük önem taşıdığı acil serviste olabildiğince çok can kurtarmak zorundalar.

Acil Aşk Aranıyor dizisi karakterleri

Nisan Deniz (Duygu Yetiş)

Heyecanlı ve sakar bir genç olan Deniz eğitimini tamamlamasının hemen ardından özel bir hastanede acil tıp asistanı olarak işe başlar. Asistanlığını yaptığı Sinan ile çok kötü bir başlangıç yapan Nisan, onunla sürekli sürtüşmeler yaşasa da derinlerde bir yerlerde ona karşı bir şeyler hissetmeye başlaması uzun sürmez.

Sinan Akyürekli (Serhat Teoman)

Sinan, kendini işine vermiş deneyimli bir acil tıp uzmanıdır. Yeni asistanı ve aynı zamanda komşusu olan Nisan ile pek iyi geçinemez. Onunla tatlı atışmaları bitmek bilmez. Zamanla aşka dönüşecek şeylerin fitili Nisan'la yaşadığı kazada atılır.

Acil Aşk Aranıyor Oyuncuları

Acil Aşk Aranıyor . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Barış Kırımşelioğlu
Yapım
2015 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Show Tv

Acil Aşk Aranıyor Son Bölüm Fragmanı

1 2 »