Acı Aşk 2. Bölüm Fragmanı

Acı Aşk 2. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Erol Avcı
Yapım
2015 / Türkiye
Yayın Tarihi
27 Aralık Pazar
Oyuncular
Seçkin Özdemir, Selin Şekerci, Sezgi Sena Akay, Alperen DuymazHüseyin Avni Danyal, Neriman Uğur, Erkan Can, Mutlu Güney, Türkü Turan, Tolga Mendi, Umur Yiğit Vanlı, Sırma Gülen

Bu fragman 4.792 kez izlendi.

Acı Aşk Konusu

TMC Medya aracılı ile yapılan Acı Aşk dizisinin başrollerinde Seçkin Özdemir, Selin Şekerci, Alperen Duymaz, Sezgi Sena Akay yer almaktadır. 2015 yılında başladığı sezonda 13 bölüm devam edip ardından final yapmıştır. Yönetmenliğini Çağatay Tosun,  Senaryosunu ise Sema Ali Erol, MAhir Erol ve Figen Şakacı yazmıştır.

ACI  AŞK KONUSU

Melek ve Bulut masumiyet çerçevesinde, sonsuz olduklarını düşündükleri aşk yaşamaktaydılar. Aşka aç, gözleri hırsından başka birşey görmeyen Sude ortaya çıkıp her türlü oyun ile Bulut ve Melek'i birbirlerinden ayırmıştır. Bulut olayın çok da farkında değilken MElek'in o kırılgan kalbi taş bağlamaya acı acı kanamaya başlamıştır. 

Şirkete yeni gelen Ali, MElek'in kanayan yarasını görmüş, onun bu acı aşk yarasını sarmak için elinden gelen herşeyi yapmaktadır. Bir Süre sonra artık Bulut'a olduğu gibi aşık olamasada Ali'nin kendisi için yaptıklarına karşılıksız kalmaz. Bu dörtlünün arasında yaşanan acı aşkın öyküsü Show Tv ekranlarında yayınlanmaktadır. 

ACI AŞK OYUNCU KADROSU

Bulut ( Seçkin Özdemir)

Bulut mesleğinin en iyi temsilcilerinden biridir. Yakışıklı ve dürüdttür. Aşık olduğu kadın olan Melek ile hayatını birleştirmeyi düşünürken kendşisini bir anda Sude'nin kollarında bulur. Melek kollarından uçup giderken onun hayatına giren Ali BuluT'un hayatını değiştirecektir. 

Melek ( Sezgi Sena Akay)

Melek masum ve sessiz bir kızdır. tek aşkı Bulut ile güzel ilişkissin yürütürken hissettiği aşk sancıları bir anda aşk acısına dönüşür. Bulut'un hayatına bıraktığı yaraları Ali sarınca işler karışır. 


Acı Aşk 2. Bölüm Özeti


Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Acı Aşk 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 27 Aralık 2015, Pazar akşamı yayınlanacak. Acı Aşk yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Çağatay Tosun tarafından kaleme alınan, Seçkin Özdemir, Selin Şekerci, Sezgi Sena Akay, Alperen DuymazHüseyin Avni Danyal, Neriman Uğur, Erkan Can, Mutlu Güney, Türkü Turan, Tolga Mendi, Umur Yiğit Vanlı, Sırma Gülen gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Acı Aşk dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Acı Aşk Oyuncuları

Seçkin Özdemir kimdir?
Seçkin Özdemir
Erkan Can kimdir?
Erkan Can
Selin Şekerci kimdir?
Selin Şekerci
Neriman Uğur kimdir?
Neriman Uğur
Türkü Turan kimdir?
Türkü Turan
Sezgi Sena Akay kimdir?
Sezgi Sena Akay
Tolga Mendi kimdir?
Tolga Mendi
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları