Acayip Hikayeler 8. Bölüm Fragmanı

Fragmanı Mevcut Değil
Acayip Hikayeler 8. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Yunus Nihat Özcan
Yapım
2012 / Türkiye
Yayın Tarihi
01 Haziran Cuma
Oyuncular
Hayko Cepkin, Haluk Bilginer, Şevval Sam, Dost Elver, Fulden Akyürek, Bilal Çatalçekiç, Ayta Sözeri, Begüm Akkaya, Altan Erkekli, Ozan Bilen

Bu fragman 4.988 kez izlendi.

Acayip Hikayeler Konusu

Acayip Hikayeler, ilk bölümü ile 2012 yılında ekranlara merhaba dedi. Senaryosu Galip Tekin ve Seyfi Şahin tarafından yazılan dizinin yönetmen koltuğunda ise Yunus Nihat Özcan yer almaktadır. Macera türündeki dizi, Star Tv ekranlarında her hafta seyircileri ile buluşuyor.

Başrolünde Hayko Cepkin bulunan Acayip Hikayeler dizisinin, oyuncu kadrosunda ise Hayko Cepkin, Haluk Bilginer, Şevval Sam, Dost Elver, Fulden Akyürek, Bilal Çatalçekiç, Ayta Sözeri, Begüm Akkaya, Altan Erkekli, Ozan Bilen gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Acayip Hikayeler 8. Bölüm Özeti


Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Acayip Hikayeler 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 01 Haziran 2012, Cuma akşamı yayınlanacak. Acayip Hikayeler yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Galip Tekin ve Seyfi Şahin tarafından kaleme alınan, Hayko Cepkin, Haluk Bilginer, Şevval Sam, Dost Elver, Fulden Akyürek, Bilal Çatalçekiç, Ayta Sözeri, Begüm Akkaya, Altan Erkekli, Ozan Bilen gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Acayip Hikayeler dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Acayip Hikayeler Oyuncuları

Haluk Bilginer kimdir?
Haluk Bilginer
Altan Erkekli kimdir?
Altan Erkekli
Hayko Cepkin kimdir?
Hayko Cepkin
Ozan Bilen  kimdir?
Ozan Bilen
Dost Elver kimdir?
Dost Elver
Begüm Akkaya kimdir?
Begüm Akkaya
Fulden Akyürek kimdir?
Fulden Akyürek
Şevval Sam kimdir?
Şevval Sam
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları