90lar 38. Bölüm Fragmanı

90lar 38. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Mustafa Uğur Yağcıoğlu
Yapım
2013 / Türkiye
Yayın Tarihi
16 Mart Pazar
Oyuncular
Ümit Erdim, Derya Şensoy, Deniz Oral, Esra Dermancıoğlu, Açelya Akkoyun, Erkan Köse, Gamze Özalan, Renan Bilek, Arif Erkin Güzelbeyoğlu, Pelin Öztekin, Açelya Akkoyun, Anıl Altınöz, Erdal Bilingen, Mehmet Ulusoy

Bu fragman 5.024 kez izlendi.

90lar Konusu

Atv ekranlarının kısa sürede büyük ilgi toplamış dizisi 90'lar, ilk olarak 2013 yılında yayınlandı. Yönetmen koltuğunda Mustafa Uğur Yağcıoğlu'nun oturduğu dizinin senaryosunu Birol Güven üstlenmekte. Dizide,1990 yıllarında, orta halli bir mahallede yaşayan Bekir ve Nuri kardeşin yaşamları anlatılmaktadır.Bekir ve Nuri kardeş, zamanında birbirlerine küsmüş ve aynı mahallede yaşamalarına rağmen hiç konuşmamışlardır. Bu küslükten etkilenen eşlerde birbirlerine yabancı gibi davranmaktadırlar. Bunun yanı sıra Nuri'nin oğlu Mustafa, nişan hazırlıkları yapmaktadır. Ancak Bekir'in bu nişana katılıp katılmayacağı merak konusudur. Mustafa'nın ise nişanlanma planları yaptığı Tuğba'nın ailesinin istekleri yüzünden söylemediği yalan kalmayacaktır. Dizide sadece Bekir ile Nuri'nin hikayesi değil, 90'lı yılların modasından tutunda mahallede oynanan oyunlarına kadar herşey konu edilecektir.

Başrollerinde Ümit Erdim'in bulunduğu 90'lar dizisinde, Hande Soral, Derya Şensoy, Gamze Özalan, Deniz Oral, Esra Dermancıoğlu, Renan Bilek, Sinem Yener Ekşioğlu, Arif Erkin Güzelbeyoğlu, Erkan Köse, Pelin Öztekin, Zeynep Anıl Tatdıran, Açelya Akkoyun, Beste Bereket, Anıl Altınöz, Mehmet Ulusoy, Erdal Bilingen gibi başarılı isimler yer almaktadır.

90'lar Dizisi Karakterleri

Mustafa Tuncay (Arif Erkin); Bekir ve Nuri kardeşlerin babası Mustafa bey, biraz inatçı bir kişiliktir. Oğullarına katı, torunlarına yumuşak bir tavrı vardır.

Bekir Tuncay (Renan Bilek); Mustafa bey'in küçükoğlu. Sevinç hanımile 20 yıldır evli olan Bekir'in Özlem ve Zeynep adında iki kızı vardır. Yıllardır küs olan olduğu abisinin para sevdası yüzünden bu duruma geldiklerini düşünmekte.

Nuri Tuncay (Deniz Oral); Mustafa Bey'in oğlu Nuri müteahhitlik yapmaktadır. Paraya olan düşkünlüğü yüzünden abisi ile yıllardır konuşmuyorlardır. Mustafa ve Emre adında iki oğlu vardır.

Şükran Tuncay (Esra Dermancıoğlu); Nuri'nin eşi Şükran'da mahallede paraya olan düşkünlüğü ile tanınır. Sahip olduğu herşey ile hava atmaya bayılır. Ancak oğlu Mustafa'nın nişanlısı Tuğba ile nasıl başa çıkabileceğini bilemez.

Mustafa Tuncay (Ümit Erdim); Nuri'nin büyük oğlu Mustafa, sözlüsü Tuğba ile nişan hazırlıkları yapmakta. Ancak Tuğba ile ile annesi Şükran'ın arasında kalmış durumda.

Tuğba Karaman (Neriman Derya Şensoy); Mustafa'nın sözlüsü.

Patlak Emin (Erkan Köse); Mahalle bakkalcısı.


90lar 38. Bölüm Özeti


atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, 90lar 38. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 16 Mart 2014, Pazar akşamı yayınlanacak. 90lar yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Birol Güven tarafından kaleme alınan, Ümit Erdim, Derya Şensoy, Deniz Oral, Esra Dermancıoğlu, Açelya Akkoyun ,Erkan Köse,Gamze Özalan,Renan Bilek,Arif Erkin Güzelbeyoğlu,Pelin Öztekin,Açelya Akkoyun,Anıl Altınöz,Erdal Bilingen,Mehmet Ulusoy gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan 90lar dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

90lar Oyuncuları

Açelya Akkoyun kimdir?
Açelya Akkoyun
Arif Erkin Güzelbeyoğlu kimdir?
Arif Erkin Güzelbeyoğlu
Ümit Erdim kimdir?
Ümit Erdim
Esra Dermancıoğlu kimdir?
Esra Dermancıoğlu
Derya Şensoy kimdir?
Derya Şensoy
Deniz Oral kimdir?
Deniz Oral
Pelin Öztekin kimdir?
Pelin Öztekin
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları