8. Gün 1. Bölüm Fragmanı

8. Gün 1. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Çağrı Lostuvalı
Yapım
2018 / Türkiye
Yayın Tarihi
Yakında
Oyuncular
Burcu Biricik, Buğra Gülsoy, Musa Uzunlar, Ceyda Düvenci, Cem Davran, Hakan Kurtaş, Yiğit Kirazcı

Bu fragman 8.281 kez izlendi.

8. Gün Konusu

Atv ekranlarının yepyeni dizisi 8. Gün, seyircisi ile buluşmak için hazırlıklara devam ediyor. Yayınlanan ilk tanıtım fragmanıyla izleyenleri şaşkına çeviren 8. Gün dizisi merakla bekleniyor. Kadrosunda Burcu Biricik, Musa Uzunlar, Buğra Gülsoy, Ceyda Düvenci, Cem Davran, Yiğit Kirazcı ve Hakan Kurtaş gibi başarılı isimler barından yeni dizi çok yakında ATV ekranlarında olmayı planlıyor.

8. Gün dizisi, Yazılım Mühendisi olan Şehnaz'ın uçak kazası nedeniyle yaşamını yütürmesinin ardından, kızı Bahar'ın annesinin yazılım programının peşinde olan bir takım kişiler tarafından rehin alınmasıyla başlayacaktır. Peki Bahar, bu adamlardan kaçabilecek mi? Adamların Bahar'dan istedikleri nedir? Esrarengiz bir konuya şahitlik edeceğiniz 8. Gün dizisi çok yakında Atv ekranlarında!


8. Gün 1. Bölüm Özeti


atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, 8. Gün 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü yakında akşamı yayınlanacak. 8. Gün yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Toprak Karaoğlu,Volkan Sümbül tarafından kaleme alınan, Burcu Biricik, Buğra Gülsoy, Musa Uzunlar, Ceyda Düvenci, Cem Davran, Hakan Kurtaş, Yiğit Kirazcı gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan 8. Gün dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

8. Gün Oyuncuları

Ceyda Düvenci kimdir?
Ceyda Düvenci
Buğra Gülsoy  kimdir?
Buğra Gülsoy
Hakan Kurtaş kimdir?
Hakan Kurtaş
Cem Davran kimdir?
Cem Davran
Musa Uzunlar kimdir?
Musa Uzunlar
Burcu Biricik kimdir?
Burcu Biricik
Yiğit Kirazcı kimdir?
Yiğit Kirazcı
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları