4N1K İlk Aşk 4. Bölüm Fragmanı

4N1K İlk Aşk 4. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Murat Onbul
Yapım
2018 / Türkiye
Yayın Tarihi
27 Temmuz Cuma
Oyuncular
Gözde Mutluer, Hasan Denizyaran, Burak Yörük, Sina Özer, Buse Narcı, Cemrehan Karakaş, Berke Bük, Turan Cihan Şimşek

Bu fragman 4.903 kez izlendi.

4N1K İlk Aşk Konusu

Fox Tv ekranlarının yeni dizisi 4N1K İlk Aşk dizisi çok yakında ekranlarda olmayı planlıyor. Tam bir gençlik dizisi olduğunu düşündüğümüz yeni proje yayınlanan tanıtım fragmanıyla büyük ilgi gördü. Yaprak'ın kızlardan uzak kendi çapında kurduğu erkek arkadaşlarıyla yaşamını sürdüren kişiliğini ele alan hikayede beş gencin her konuda birbirlerine karşı nası kenetlendiğini göreceğiz.

Yaz sezonunun yeni dizisi 4N1K İlk Aşk kadrosunda,  Bülent Alkış, Zeynep Özder, Emir Benderlioğlu, Beyti Engin, Aybanu Aykut, Hakan Haksun, Firuzan Aydın, Tuğçe Kıltaç ve Meral Asıltürk gibi başarılı isimler yer almakta.


4N1K İlk Aşk 4. Bölüm Özeti


Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, 4N1K İlk Aşk 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 27 Temmuz 2018, Cuma akşamı yayınlanacak. 4N1K İlk Aşk yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Ferhat Ergün tarafından kaleme alınan, Gözde Mutluer, Hasan Denizyaran, Burak Yörük, Sina Özer, Buse Narcı, Cemrehan Karakaş , Berke Bük, Turan Cihan Şimşek gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan 4N1K İlk Aşk dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

4N1K İlk Aşk Oyuncuları

Gözde Mutluer kimdir?
Gözde Mutluer
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları